آموزش زندگی

یادگیری

قبل از توسعه اپلیکیشن موبایل خود چه نکاتی را باید بدانید؟

 با افزایش تعداد اپلیکیشن های موبایل در بازار، رقابت نیز افزایش می یابد. انتقال عکس از آیفون به کامپیوت1

 این بدان معناست که همیشه این خطر وجود دارد که برنامه شخصی شما با وجود سخت کوشی شما مورد توجه قرار نگیرد. چگونه می توانید خطر را کاهش دهید؟ در اینجا ۲ سوال وجود دارد که باید قبل از شروع به کار (توسعه اپلیکیشن) از خود بپرسید.

 

۱.در حال توسعه چه نوع اپلیکیشنی هستید و چه کاری برای مشتریان شما انجام خواهد داد؟

 اپلیکیشن‌های موبایل می‌توانند در افزایش شناخت و درآمد برندتان به شما کمک زیادی کنند، اما معمولاً فقط زمانی که به طور منظم از آن استفاده کنید. و برای اینکه افراد بتوانند برنامه شما را حفظ کنند، باید نیازهای آنها را برآورده کند یا یک مشکل معین را از طریق ویژگی های داخل حل کند. بنابراین، اولین چیزی که باید به آن فکر کنید این است که می خواهید برنامه شما چه کاری انجام دهد و چه ویژگی هایی باید داشته باشد. همچنین باید برخی از فناوری های توسعه اپلیکیشن موبایل را در نظر بگیرید. فرض کنید می خواهید یک اپلیکیشن خرید برای مشتریان خود بسازید. برای مفید بودن، چنین برنامه‌ای باید بتواند داده‌های مشتری مانند اعتبار ورود به سیستم یا سابقه خرید را ذخیره کند، بنابراین خرید از طریق برنامه برای آنها آسان‌تر خواهد بود. در همین حال، برای یک برنامه ردیابی مالی، می‌توانید به اضافه کردن راه‌حل‌های دیجیتال، ابزارهای بودجه‌بندی یا اعلان‌های فشاری در زمان سررسید قبوض فکر کنید.

۲. مخاطبان هدف شما چه کسانی هستند و بازار این نوع اپلیکیشن ها چقدر است؟

 ساخت اپلیکیشن‌های موبایل بسیار گران‌قیمت است و امروزه رقابت شدید است. به همین دلیل است که قبل از شروع به طراحی برنامه جدید خود، همیشه باید با تحقیق دقیق در مورد افرادی که فکر می‌کنید برنامه شما مفید هستند و همچنین در مورد شلوغی بازاری که می‌خواهید به آن دسترسی پیدا کنید، شروع کنید. به عنوان مثال، ارائه یک برنامه تلفن همراه که می تواند به کاربران کمک کند برنامه های مراقبت های بهداشتی خود را مدیریت کنند و تغییرات لازم را در آنها ایجاد کنند، قطعا می تواند برای افرادی که می خواهند سلامت خود را بهتر مدیریت کنند مفید باشد. اما اگر در حال حاضر چندین برنامه مشابه در بازار وجود دارد، اگر برنامه شما نتواند چیزی جدید و منحصر به فرد ارائه دهد، ممکن است جذب افراد کافی به برنامه خود دشوار باشد.کاردستی  خلاقانه برای کودکان

+ نوشته شده در چهارشنبه 9 آذر 1401ساعت 13:37 توسط مریم |