آموزش زندگی

یادگیری

بهترین برنامه تلویزیونی درباره سحر و جادو

  

قبل از اینکه امید خود را به دست آورید، ما (متاسفانه، اوه خیلی متأسفانه) اینجا نیستیم تا یک سریال اسپین آف هری پاتر را معرفی کنیم. اگرچه من واقعاً فکر می کنم که کسی باید آنقدر سریع انجام دهد. من به تو نگاه می کنم، J.K.!نقاشی دخترانه 

با این حال، حتی خارج از آن فن‌دمی خارق‌العاده، قلمرو سحر و جادو آنقدر وسیع است که الهام‌های خلاقانه زیادی برای کشف و گسترش وجود دارد. منظورم این است که چه کسی گفته است که سحر و جادو محدود به نیرنگ و توهم و جادوگر است؟ به هر حال، آیا سحر و جادو چیزی را که ما غیرقابل توضیح، فراطبیعی و مرموز می‌دانیم، پوشش نمی‌دهد؟ این می‌تواند شامل طلسم‌ها، افسون‌ها، معجون‌ها باشد، اما همچنین ابرقدرت‌ها، پدیده‌های غیرقابل توضیح، و گاه به گاه خون‌آشام، گرگینه یا شیطان نیز!

همه ما هر چند وقت یکبار به یک جادوی کوچک در زندگی خود نیاز داریم، حتی اگر این جادو فقط از طریق برنامه های تلویزیونی دلربای مورد علاقه ما باشد.

جادوگران، SyFy (2015 - 2020)

به دانشگاه Brakebills خوش آمدید، یک موسسه مخفی و جادویی که قصد دارد دانش آموزان خود را در تمام جنبه های جادو آموزش دهد.

بی اطلاع از بیست و چند ساله‌هایی که فقط می‌خواهند شعبده‌بازهای معمولی باشند و در Brakebills ثبت‌نام کنند، دنیای جادویی که فکر می‌کردند تخیلی است در واقع بر اساس حقایق است - حقایقی که بخشی از مجموعه کتاب‌هایی بود که در کودکی خوانده‌اند. جادوگران جوان که ناگهان از خطر بسیار واقعی این دنیا برای واقعیت خود آگاه می شوند، برای تقویت توانایی های خود و محافظت از جهان مبارزه می کنند.

Charmed، The CW (2018 - 2022)

این مجموعه 2018 راه‌اندازی مجدد نسخه اصلی Charmed است که از سال 1998 تا 2006 پخش شد و همیشه در میان کسانی که عاشق ژانر جادویی/ماوراء طبیعی هستند، یک کلاسیک کلاسیک خواهد بود.

راه‌اندازی مجدد CW شامل خواهران مگی و مل می‌شود که به همراه خواهر ناتنی‌شان میسی، متوجه می‌شوند که آن‌ها The Charmed Ones هستند، یک سه جادوگر بسیار قدرتمند. آنها باید با استفاده از قدرت‌های تازه یافته خود در تله‌پاتی، تله‌کینزی و توانایی منجمد کردن زمان، سرنوشت خود را بپذیرند تا از افراد بی‌گناه در برابر شیاطین و دیگر نیروهای تاریکی که در زمین پرسه می‌زنند – از جمله نیرویی که مادرشان را کشته است، محافظت کنند.بهترین جاذبه های ایتالیا 

 

+ نوشته شده در دوشنبه 30 آبان 1401ساعت 13:09 توسط مریم |